Hogyan lehet beiratkozni a könyvtárba?

Beiratkozás során a könyvtárat használni kívánó személynek közölnie és hitelt érdemlő dokumentum (személyi igazolvány, útlevél) felmutatásával igazolnia kell a következő adatokat:

• név (asszonyoknál leánykori név is),

• születési hely és idő,

• anyja neve,

• állandó lakóhely,

• személyi igazolvány vagy útlevél száma.

A 18 éven aluli könyvtárhasználók esetében szükséges egy kezességvállaló nyilatkozat a kiskorú könyvtárhasználó törvényes képviselőjétől.

A közösségi ház rendszeres foglalkozásainak látogatói (klubtagok) egyúttal a könyvtár használói is, tehát beiratkozásra kötelezettek, amelyet követően az intézmény valamennyi szolgáltatását igénybe vehetik.

Az intézmény a kötelezően megadandó személyi adatokon kívül a kapcsolattartás érdekében, a beiratkozó fél hozzájárulásával további személyi adatokat is regisztrálhat, pl.  email-cím, telefonszám, foglalkozás és munkahely.
Ezen adatok megadása önkéntes és nem befolyásolja a könyvtárhasználat egyéb feltételeit.

Kiemelt események

Nyitvatartás